Dlaczego opłaca się zaopatrzyć się w szampon do mycia głowy z olejem z drzewa arganowego?

Higiena włosów to czasami niemały problem. Szczególnie, jeśli nasze włosy się szybko przetłuszczają, są niezwykle zmarnowane, niezbyt mocne i wątłe. Adekwatnie dobrany szampon, w połączeniu z odżywką, to wówczas bardzo kluczowa sprawa.
Najlepszym sposobem jest postawienie na zupełnie ekologiczne składniki, które sprawią, że zniszczone włosy nabiorą energii i zregenerują się. Najlepszym z takich specyfików jest olejek arganowy określany „eliksirem młodości”.

Zbawienne właściwości oleju arganowego doceniane są już od wielu wieków, kiedy to Marokańczycy stosowali go jednocześnie do zadań kosmetycznych, medycznych i kulinarnych.
kręcone rude włosy
Dziennikarz: anton petukhov
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Cywilizowane społeczności doceniły tę substancję dopiero niedawno, stąd wykorzystuje się go jeszcze jedynie do produkcji leków i kosmetyków, ale rzadko wykorzystuje się go w kuchni. Olejek arganowy to produkt, który wykorzystywany jest w najlepszych, znaczących salonach SPA. Olej z argania spinosa działa zbawiennie na ludzki system funkcji życiowych, dlatego powinno się w niego wyposażyć. Jest w swojej strukturze i parametrach bezsprzecznie nie do opisania, zwłaszcza, kiedy jest tłoczony ręcznie. Ma w sobie mnóstwo potrzebnych właściwości leczniczych potwierdzonych testami. Szampon z dodatkiem oleju z drzewa arganowego jest tym samym wyjątkowo zbawienną pielęgnacją dla włosów --> więcej.

Stworzone w oparciu o nie drażniącą bazę oczyszczającą produkty do włosów z dodatkiem olejku z argania spinosa to idealna kuracja dla włosów wysuszonych, bo olejek arganowy bardzo szybko się wchłania i od podstaw nawadnia włosy. Codzienne czyszczenie włosów takim produktem skutecznie odbudowuje i wzmacnia włosy, dzięki znajdowaniu się w oleju arganowym składników typu: witamina E, kwasy fenolowe, kwas linolowy, oleinowy i wiele podobnych. Inne porady na: lokikoki.pl.

Sprawdź też

Najlepszy sok pokrzywowy - sprawdź również inne zdrowe soki!

Pokrzywa
Dziennikarz: Harry Rose
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Pokrzywa to nie tylko chwast. Od stuleci traktowana jest z uszanowaniem ze względu na własności medyczne i wartości odżywcze. Sok z pokrzywy zawiera wiele cennych witamin, mikroelementów i soli mineralnych zbawiennych w wielu schorzeniach. Od dawna używana jest w medycynie naturalnej.


Olejek arganowy jest bogaty w skwalen, który ochrania komórki skórne przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, przyczyniających się do zmian natury nowotworowej. Co najistotniejsze, nigdy jeszcze nie zanotowano, w trakcie analiz nad olejem z drzewa arganowego, żadnych reakcji niepożądnych, także reakcji na tle alergicznym. Szampon z olejkiem arganowym jest zatem zupełnie bezpieczny dla człowieka.
2015/06/11, 12:45:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.