Nowoczesne narzędzia w aspekcie codziennych czynności

Kiedyś, w zamierzchłych czasach realnego komunizmu mycie zębów nie stanowiło tematu żadnej dyskusji. Nikt nie zawracał sobie głowy modelami szczoteczek, ponieważ wyboru nie było! Mycie zębów było najzwyklejszym myciem zębów, nie było potrzeby do tego dobudowywać ideologii, by sprzedać produkt, ponieważ rynek nie oferował za wiele rozwiązań. W dzisiejszych czasach jest całkowicie inaczej, mamy kapitalizm i ogromną konkurencję i zabieganie każdego klienta. Konsument nie wie, w którą pójść stronę, jakiego wyboru dokonać, w zakresie odpowiedniej szczoteczki do zębów, problem jest równie poważny.
elektryczne szczoteczki do mycia zębów
Dziennikarz: K J Payne
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Na rynku mamy wiele różnorodnych produktów w tym zagadnieniu, większość z nich nie jest uwagi, gdyż w zupełności niczym nie różni się od podobnych produktów konkurencji. Tylko nazwa i logo się oczywiście odróżniają, a działanie takie same. Na całe szczęście istnieją rzeczy, jakie przeczą tej teorii, rzeczy oryginalne, pośród jakich na uwagę zasługuje najnowszy produkt firmy Philips – szczoteczka soniczna philips sonicare.

Jest to elektryczna szczoteczka, która zapewnia jeszcze wyższą jakość wybielania i niesamowicie elegancki kształt. Jest siedmiokrotnie bardziej działająca niż zwykła szczoteczka, bez problemu niszczy sto procent więcej płytki nazębnej z obszarów, gdzie trudno się dostać. Ten niesamowity model zapewnia najlepsze czyszczenie między zębami, wzdłuż linii dziąseł, co wpływa na szybką poprawę dziąseł już w 2 tygodnie.

Kolejną zaletą philips sonicare easy clean opinie - link - Sonicare jest ponad dwukrotnie bardziej zadowalający efekt wybielania zębów (niż szczoteczka zwykła), a rezultaty są widoczne już po tygodniu! Dodatkowo, ta szczoteczka jest zdolna usunąć aż do 100% przebarwień, to także wpływa na bielsze zęby i to już po pierwszym tygodniu stosowania.


Sprawdź też

Jak legalnie palacze mogą oszczędzić na nałogu, zalety samodzielnie robionych papierosów.

Nowy sposób na chorobę milionów Polek
Dziennikarz: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zaczerpnięte z: Bird&Co Sp. z.o.o.
Palenie papierosów w dalszym ciągu jest bardzo popularnym nałogiem, mimo że od dawna wiele się mówi o jego szkodliwości. Ale wiele osób zupełnie się nie przejmuje tym, że zachorować mogą na jedną z wielu groźnych chorób, i często sięgaja po kolejną paczkę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.