Co można uczynić gdy doskwiera kłopot z narządem moczowym, by czuć się bardzo dobrze i wygodnie każdego dnia?

Uskarżasz się na różnorodne dolegliwości powiązane z systemem moczowym? Dolega Ci problem trzymania moczu albo inna choroba? Zobacz co na to doktorzy!


Tak się składa, że za wielka wielkość warg sromowych mniejszych być może czynić dyskomfort powiązany właśnie z tą okolicą ciała.
Może być wówczas konieczna operacja warg sromowych. Jest to powiązane np. z kłopotami związanymi z higieną osobistą, aktywnym uprawianiem sportu, a także odczuwaniem uniesień z seksu. Operacja warg sromowych mniejszych robiona jest zazwyczaj w znieczuleniu dożylnym a także miejscowym (czy warto się poddać operacji warg sromowych). Operacja ta wykonywany jest z rozcięcia w części tylnej albo klinowo w środkowej, co z kolei pozwala nam zachowanie naturalnego skraju warg i zapewnienie ich dotychczasowej czułości na rożne bodźce. Dodatkowo, w niektórych przypadkach, kiedy to wargi są niepomiernie duże należy dokonać ich pomniejszenie na całej długości. Może to natomiast powodować w niektórych przypadkach nikłe pomniejszenie odczuć. Operacja warg sromowych umożliwia również na wyrównanie ich asymetrii.


operacja warg sromowych
Dziennikarz: Haylee Sherwood
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Kolejnym niezmiernie dokuczliwym i krępującym kłopotem zdrowotnym pacjentek problemy z moczem (NTM). Ta problematyczna dokuczliwa dolegliwość utrudnia całodobowe aktywności wielu kobietom i to w przeróżnym wieku. Przypadłość ta niezmiernie znacząco ma wpływ nie tylko na obniżenie jakości funkcjonowania, a może także mieć wielki wpływ na nasz wysiłek, aktywność zawodową, a także związaną z seksem. Niestety zaledwie tylko 20-25% kobiet cierpiących na nietrzymanie moczu idzie do specjalisty. W wielu sytuacjach potrzebne jest jednak leczenie. Nietrzymanie moczu leczenie to istotna decyzja. A dlaczego ta dolegliwość? Nietrzymanie moczu ( tj. inaczej inkontynencja) to nieprzyjemny objaw polegający na niekontrolowanym przecieku moczu. Nietrzymanie moczu leczenie pozwala uleczyć objawy tej dolegliwości -> estetyka-intymna.pl/nietrzymanie-moczu.html.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.