Z jakiego rodzaju problemami ciężko jest sobie poradzić samemu? W jakich sytuacjach potrzebne jest wsparcie drugiej osoby?

Każdemu zdarza się wpaść w kłopoty różnego typu. Z niektórych z tego typu sytuacji można wyjść samemu po jakimś czasie. Jednak bywa i tak, kiedy potrzebna jest pomoc kogoś innego.Kogoś, kto będzie nas wspierał w trudnym czasie.


badzwolny.com
Dziennikarz: Kaushik Narasimhan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Przykładem tego rodzaju sytuacji są uzależnienia. Niestety, jednak każdej osobie może się to przytrafić. Nawet gdy myślimy sobie, iż jest to wręcz nieprawdopodobne, to niestety nie możemy mieć takiej pewności. Wystarczy utrata kogoś bliskiego, by zatracić grunt pod nogami i popaść w kłopoty. Tak też bardzo często zaczyna się ten kiepski scenariusz, który jest udziałem sporej ilości osób. W przypadku uzależnień praktycznie nie da się wyjść z takich kłopotów samodzielnie. Na przykład leczenie narkomanii jest bardzo trudne. Już sam detoks jest czymś niewyobrażalnie trudnym, a co dopiero powstrzymywanie się później od nie zażywania narkotyków. Najgorsze jest to, iż narkomanem jest się już do końca życia, z tego względu jest to ciągła walka ze swoimi słabościami.


Ośrodki leczenia uzależnień pełne są osób, jakie już kolejny raz starają się wyjść z nałogu- www.badzwolny.com. Powroty bowiem zdarzają się dość często, szczególnie gdy chodzi o narkotyki, jakie są niesamowicie uzależniające i gdy już się w nie wejdzie głęboko to proces wyjścia jest długi. Leczenie z choroby alkoholowej również nie jest łatwe, a częstość pojawiania się tego rodzaju problemów jest spora.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.