Rozmaite formy masażu dostępne dla pracowników biur

W obecnym świecie coraz więcej osób pracuje w warunkach biurowych. Związane jest to z dużym zapotrzebowaniem na sekretarki, informatyków czy dyspozytorów. Z drugiej strony wiele mówi się o tym, że praca w biurze nie jest dobra dla kręgosłupa i ogólnie sprawności fizycznej.


Sprzyja ona pojawianiu się rozmaitych skrzywień kręgosłupa, chorób oczu i układu krążenia oraz otyłości. Nie dziwi więc, że pracownicy chętnie sięgają po rozmaite ćwiczenia w czasie pracy, jakiesłużą odprężeniu się i zrelaksowaniu. Na szczęście masaż work site jest akceptowaną także przez szefów formą aktywności ich pracowników w czasie wolnym. Masaż biurowy (http://shadu.pl/) może być także robiony w czasie, gdy pracownicy czekają na przyjście jakiegoś emaila bądź na zapisanie poszczególnych treści na nośniku usb. Polega on na masażu barków, robieniu ćwiczeń manualnych czy masażu stóp. Masaż work site (sprawdź masaż work site) może być także wykonywany przez innego pracownika, jaki może lepiej wymasować kręgosłup swojemu koledze niż on sam. Takie rozwiązanie jak masaż biurowy jest aktualnie bardzo popularną metodą na relaks w trakcie pracy i warto z niego korzystać, zważywszy, że dzisiaj staje się to bardzo modne.


aminokwasy


Sprawdź też

Jak nauczyć się pysznie gotować?

para
Dziennikarz: JKehoe_Photos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Do gotowania tak naprawdę nie będzie potrzebny żaden wymyślny rynsztunek kuchenny. Naturalnie konieczna będzie kuchenka gazowa, jakikolwiek garnek, przydaje się też patelnia, nóż a także deska do krajania.


Jeśli przepis który wyselekcjonowałeś na „pierwszy ogień” nastręcza użycia jakiegokolwiek gadżetu kuchennego, którego nie masz najlepszym wyjściem jest zmiana przepisu na taki przepis, do jakiego wykonania masz w domku wszelkie akcesoria.


Poza tym powszechny wśród pracowników jest fitness dla firm. Aktualnie, większość dużych spółek i przedsiębiorstw posiada w swojej ofercie pracowniczej również fitness dla firm. Możliwość uczestnictwa w ćwiczeniach fitness stwarzana jest szczególnie pracownikom biurowym wspomnianych firm i wszystkim osobom, które chcą w nich uczestniczyć. Osoby takie mogą one mieć darmowy karnet fitness lub tanie wejściówki do rozmaitych klubów sportowych. W czasie ćwiczeń fitness będą mogły ćwiczyć w rytm muzyki i korzystać z rozmaitych przyrządów. Dzięki temu zachowają dobrą sprawność fizyczną i umysłową. Zdają sobie z tego sprawę szefowie firm, którzy mają świadomość, że przepracowani podwładni z czasem zaczynają coraz wolniej wykonywać zlecone im prace.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.