Profilaktyka
Kurczak z warzywami na patelni
Dziennikarz: sebarex
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Gdzie znaleźć dobry pomysł na pyszny obiad?

Jeszcze kilka lat temu większość pracowników wielkich korporacji, jadło większość obiadów na mieście. Z związku z tym że znaczną część dnia zostawali oni w pracy, było logiczne, że decydowali się kupować posiłki w firmowej stołówce lub jadać w okolicznych barach szybkiej obsługi, niż czekać na ciepły posiłek aż do końca pracy. Zwłaszcza jeśli byli to single, na których nie czekała ukochana osoba z pysznym obiadkiem. Nie ma ponad wszystko nic straszniejszego, niż spożywanie posiłku w samotności.

Zdrowsze odżywianie się jest bardzo istotną kwestią!

Odczuwalna jest spora moda, także wśród Polaków, na zdrowe jedzenie. Cieszę się, że wzrasta w polskim społeczeństwie liczba tych osób, które doskonale wiedzą, iż zdrowa zywnosc jest piekielnie znaczącą kwestią. Według mnie w dalszym ciągu za wielu tak czy siak nie zwykło zwracać znaczącej uwagi na to w jaki sposób żywi się, lecz na szczęście to się jakoś zmienia. Zatem: w jaki sposób lepiej można się odżywiać?
zdrowe warzywa na obiad
Dziennikarz: Chris F
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zdrowa żywność jako metoda jeszcze częściej wybierana

Nasze odżywianie ma spory wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie każdego dnia. Dobrze jest wybierać pożywienie znakomitej jakości, które doczekało się mnogości rekomendacji. Stawianie na czołowych producentów, jakich najistotniejszym produktem jest zdrowa żywność, jest prostą drogą do utrzymania zdrowia na długo oraz psychicznego. Zdrowe jedzenie nie jest bez smaku, jak sądzi sporo osób jeszcze nieprzekonanych. Prozdrowotne rozwiązania są odpowiednie.
ziemniaki
Dziennikarz: njaminjami
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co trzeba wiedzieć o chętnie konsumowanych u nas ziemniakach?

Ziemniaki większość z nas je przynajmniej parę razy na tydzień. Niektórzy nawet mogą jeść je bez innych składników. Kartofle są tak powszechne, że można dojść do wniosku, że wiemy o nich wszystko. A tak naprawdę w publicznej opinii pojawia się wiele błędnych przekonań na temat tego lubianego elementu obiadu. Co więc warto wiedzieć o ziemniakach?
ugotowane na parze
Dziennikarz: Phil Gradwell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zdrowiej gotować?

Coraz bardziej modne i popularne staje się zdrowe odżywianie. Należy pamiętać o tym, aby jeść pięć posiłków dziennie, niemniej jednak w niezbyt dużych ilościach. Należy również pamiętać o tym, że podstawą zdrowego żywienia jest pierwszy posiłek w ciągu dnia - czyli śniadanie. Nasz organizm powinien otrzymać wystarczająco dużo energii, aby mógł pokonać trudy codziennego życia. Również codziennie powinniśmy wypijać około 2 litrów wody i to najlepiej tej niegazowanej. Nie zapominajmy także o tym, aby spożywać jak najwięcej owoców i warzyw. Od nich na pewno nie przybierzemy na wadze a dostarczymy naszemu organizmowi sporo zdrowych i potrzebnych witamin. Najlepiej jeść owoce i warzywa sezonowe. Oczywiście można te produkty zakupić w poza tym sezonem owocowo-warzywnym, ale te sezonowe są najbardziej wartościowe i najświeższe.
śniadanie
Dziennikarz: Katherine Lim
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chcesz się zdrowiej odżywiać? Zatroszcz się o swoje śniadanie

Zdrowe odżywianie się jest w chwili obecnej dość obszerną kwestią, ale jednocześnie z jak najwyższą uwagą musi się o to zatroszczyć praktycznie każdy, kto tylko przez dłuższy czas chciałby cieszyć się faktycznie nienagannym zdrowiem oraz organizmem wolnym od jakichkolwiek dolegliwości. Dobrą wiadomością jest jednak to, że związana z tym wiedza jest obecnie bardzo powszechnie dostępna, więc trzeba jedynie spędzić nad tym odrobinę swojego czasu aby mieć pewność co do tego, że wszystko udało się nam tutaj zrobić naprawdę dobrze.
świeże warzywa
Dziennikarz: emilee rader
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Warto spróbować zdrowo jeść

Na pierwszy rzut oka wydaje się chyba, że szeroko rozumiany zdrowy styl życia jest bardzo skomplikowanym tematem, zaś każdy, kto chciałby wprowadzić coś takiego u siebie musi być gotowy na bardzo wiele fundamentalnych zmian. W rzeczywistości jednak jest to znacznie łatwiejsze niż uważa wielu ludzi, gdyż jeśli ktoś chce zacząć naprawdę zdrowo żyć, to w wielu przypadkach będzie musiał wyłącznie zmienić parę swych codziennych zwyczajów. Na pewno warto zainteresować się tym nieco bliżej, gdyż w końcu dzięki temu każdy z nas może faktycznie dobrze zatroszczyć się o stan swojego zdrowia i ustrzec się przed najróżniejszymi dolegliwościami, więc musi to być niezwykle ważna sprawa.
warzywa ekologiczne
Dziennikarz: Connie Ma
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zdrowsze jedzenie to faktycznie coś niesamowicie istotnego

Zdrowsze jedzenie w naszym życiu może nie musi być tak jakby naszym najważniejszym życiowym celem, lecz ciężko nie zauważyć, że skoro chcemy dożyć sędziwego wieku, spędzić życie w dobrym stylu, bez wątpienia musimy na poważnie się zastanowić nad własnym menu. Może nie jemy umiejętnie?
Pizza
Dziennikarz: www.onaonaona.com
Zaczerpnięte z: www.onaonaona.com

Jak nie być głodnym u znajomych

Impreza...godzina 16:00, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy . Na 18 jesteśmy umówieni na "domówkę" ze znajomymi, zatem 2 godziny czasu wolnego dla nas.

Jeżeli jesteśmy facetem to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 min. od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego domu. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 minut, ale przynajmniej razy 4. Pierwszy etap - kąpiel może i depilacja, później suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.
Sushi 2
Dziennikarz: kev-shine
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wielka popularność sushi w Polsce

Raduję się, że aktualnie Polska nie jest tym krajem, w którym ciągle rządzą polskie potrawy, ew. pizza oraz kebab. Oczywiście polskie jedzenie, smakowita pizza oraz solidny kebab są godne posmakowania, ale potrzebujemy jednak różnorodności. I dlatego wzrastająca popularność azjatyckiej potrawy mocno mnie cieszy. W żadnym razie nie można uważać, iż sushi to najzwyklejszy snobizm. Oczywiście nasze gwiazdy w istocie upodobały sobie jedzenie sushi na mieście, lecz zaręczam, że sushi niesamowicie smakuje. Trudno myśleć inaczej - chociaż oczywiście sushi nie jest dla każdego. Różne są gusta.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.