Operacje i zabiegi
psychiatra
Dziennikarz: Christopher Michel
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zabieg fali uderzeniowej wewnątrz Wrocławiu - a więc, w jaki sposób pozbyć się bólu w naszym ciele

Na jakich zasadach polega zabieg tak przezywanej "falki uderzeniowej" i gdzie można go przeprowadzić? Jakie istnieją jej zalety, wskazania a także przeciwwskazania? To wszyściutko nie posiadając żadnego problemu znajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietonu!
gabinet fizjoterapeuty
Dziennikarz: D'Arcy Norman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Skuteczne metody rehabilitacji pacjentów z porażeniem mózgowym- metoda Bobath, która przynosi doskonałe rezultaty leczenia

Wielu ludzi codziennie pracuje nad tym w jaki sposób skuteczniej leczyć różnego rodzaju schorzenia oraz pomagać chorym. Niemała część z nich zajmuje się kwestią fizjoterapii i pomocy dla osób z urazami mózgu jak również szuka najlepszych metod leczenia.
zabieg laserowy
Zaczerpnięte z: foter.com

Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej robione za pomocą lasera.

Osoby wybierające się do klinik proponujących zabiegi z zakresu medycyny estetycznej znacznie częściej zdecydowane są na te, które wykonywane są przy pomocy lasera, bo są świadome, że to właśnie one są wyjątkowo efektywne. W związku z tym są gotowe płacić każdą cenę, aby wyglądać lepiej.
dentysta - dbaj o zęby
Dziennikarz: Partha S. Sahana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zadbaj o własny uśmiech - a więc jak postępować gdy pojawią się problemy z zębami?

Nowe sukcesy w szerokim zakresie leczenia dają nam olbrzymie możliwości. Potrafimy przeprowadzać z powodzeniem skomplikowane operacje czy też wydatnie polepszyć komfort naszego życia. Rozwój nie ominął również takich dziedzin jak stomatologia czy też ortodoncja. Większości z nas dentysta nie kojarzy się zbyt pozytywnie.
chirurg ogólny poznań
Dziennikarz: Baumit Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: Baumit Sp. z o.o.

Jakie możliwości są dla pacjentów, którzy nie chcą korzystać z leczenia w przychodniach NFZ.

Teoretycznie w naszym kraju każda ubezpieczona osoba ma bezpłatny dostęp do leczenia. Tyle że z tą teorią różnie bywa, tak samo jak różnie jest z dostępem do specjalistów.
szpital
Dziennikarz: Interested Bystandr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak i czy efektywnie można uchronić się przed chorobami oczu? Przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących zwyrodnienia AMD

Czy wiesz, czym jest AMD? Zazwyczaj nie mamy zbyt wielkiej wiedzy na temat dolegliwości oczu, chociaż dotykają one coraz większej liczby osób. Zwykle zaczynamy interesować się możliwościami leczenia dopiero wówczas, gdy już dopadnie nas schorzenie - jednakże warto zdać sobie sprawę z faktu, że czasami wtedy jest już za późno.
targi pracy
Dziennikarz: U.S. Department of Agriculture
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak odnaleźć sklep, w którym będą artykuły dla osób starszych?

Sklep z akcesoriami dla osób starszych to miejsce\ punkt, do którego warto się wybrać jeżeli w rodzinie posiadamy seniora. Ponieważ na pewnym etapie życia warto pomyśleć wsparciu seniora w zadaniach codziennego dnia.
rehabilitacja, ćwiczenia
Dziennikarz: Rose Physical Therapy Group
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Piłki rehabilitacyjne idealnie się spisują w różnych sytuacjach

Z czego mamy możliwość korzystać w czasie rehabilitacji?

Piłki rehabilitacyjne idealnie się spisują w różnych sytuacjach

Jeżeli ulegliśmy jakiemuś wypadkowi, lub nasze dziecko urodziło się z jakąś niepełnosprawnością ruchową, to powinniśmy rozmyślać o tym, co robić, aby rehabilitacja dawała jak najlepsze rezultaty. Potrzeba tutaj przeczytać o wszelkich dostępnych urządzeniach, tak żeby zaznaczyć, że działamy na sporym polu, żeby błyskawicznie wrócić do pełni zdrowia.
grill

Jeśli zajmujemy się schorowaną osobą w domu, to powinniśmy zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej jakości

Jeśli będziemy zaopiekować się w domu osobą albo nie do końca sprawną, to musimy dopasować wnętrze do jej wymagań. Z łatwością odnajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze produkty w sieci.


Jeśli zajmujemy się schorowaną osobą w domu, to powinniśmy zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej jakości

Jeśli zapragniemy zobaczyć, ile kosztują przykładowo wózki inwalidzkie, to dobrym rozwiązaniem może być zaglądnięcie do sieci.
kobieta używająca pompy insulinowej
Dziennikarz: Peter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Codzienność z cukrzycą – czyli, czy należy bać się bycia zależnym od pompy?

Borykanie się z cukrzycą nie jest w żadnym wypadku wyrokiem, który skutecznie uniemożliwiać będzie możliwość do pełnego cieszenia się z życia. Faktem jest jednak, że na liczne poboczne aspekty przychodzi zwracać większą uwagę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.