Operacje i zabiegi
Kiedy dusza choruje
Dziennikarz: Bird&Co.
Zaczerpnięte z: Bird&Co.

Cierpisz na choroby dróg oddechowych? Dowiedz się czy lepszy dla ciebie będzie inhalator czy nebulizator

Dolegliwości układu oddechowego są obecnie coraz bardziej powszechne. Wynika to z pewnością ze spotęgowania zanieczyszczeń, zwłaszcza odnośnie do osób, które mieszkają w centrach miejscowości. Na choroby może mieć również palenie tytoniu, nie tylko czynne, lecz też bierne, na przekór pozorom znacznie bardziej szkodliwe dla naszych płuc.
u lekarza okulisty
Dziennikarz: Naval Surface Warriors
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Specjaliści dla płci pięknej pod lupą

Zdrowie jest ważne bez względu na wiek. Coraz więcej ludzi stawia na innowacyjne badania. Również tutaj możemy liczyć na doskonałość. Ginekologia dzisiaj idealnie się spisuje. Kobieta nie musi już obawiać się leczenia. Niestety kilkanaście lat wstecz tego rodzaju zjawiska były niezwykle nieprzyjemne. Lekarze również nie dbali o pacjentki.
wózek inwalidzki
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

W jaki sposób dać sobie radę, kiedy musimy zająć się bliską osobą? Czy konieczne sprzęty są refundowane?

Troska o osobę niepełnosprawną nie jest zadaniem lekkim i przyjemnym. Jeżeli musimy zaopiekować się osobą, która nie jest w stanie tego uczynić sama, musisz uzbroić się w wytrwałość, empatię i siłę.
Dziennikarz: http://www.sxc.hu

Dobrej jakości soczewki kontaktowe Toruń ma we własnej ofercie

W przystępnej cenie soczewki kontaktowe Toruń nam oferuje

Może się wydawać, że soczewki kontaktowe poza przeróżną skalą nie wyróżniają się od siebie niczym innym, przez to nie ma znaczniejszego znaczenia, które z nich zdecydujemy się nabyć.
waga
Dziennikarz: Christian Schnettelker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wagi medyczne powinny okazać się przystosowane do każdych pacjentów

Czasami lekarze muszą sprawdzać wagę własnych pacjentów, żeby posiadać gwarancję, że jakaś kuracja prawidłowo działa. Co więcej, dopóki człowiek nie osiągnie dorosłości powinien przechodzić systematyczne kontrole, które pozwalają na określenie jego wzrostu i wagi, a na ich podstawie pozwalają stwierdzić, czy rozwija się on właściwie.
oczyszczacz
Dziennikarz: NScessity
Zaczerpnięte z: NScessity

Jonizacja minusami, czyli jakimi sposobami wyrównamy dawkę jonów przyswajaną z ekranów?

Nawilżanie powietrza ma znaczący wpływ na poprawę funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Zbytnia „suchość” sprawia, iż w powietrzu znajduje się bardzo dużo roztoczy, które – zwłaszcza u alergików – prowokują katar i kaszel. Najczęściej mierzymy się właśnie z problemem zbyt małej wilgoci. Pomoże nam w tym urządzenie do oczyszczania powietrza.
Jak odmłodzić dłonie
Dziennikarz: 123rf
Zaczerpnięte z: 123rf

Nie ma pragnienia, którego nie spełniłaby teraźniejsza medycyna upiększająca

Pierwsze wiosenne słońce budzi w nas potrzebę metamorfozy. Patrząc w zwierciadło pragniemy poprawić swój wizerunek. Wiedza naukowa wyszła naprzeciw tęsknotom pacjentów. Dzięki zastosowaniu nieinwazyjnych czynności, medycyna estetyczna sprawia cuda.
Jak skutecznie pozbyć się próchnicy?
Dziennikarz: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Higiena jamy ustnej

Chcąc co raz lepiej dbać o higienę jamy ustnej, sięgamy po co raz nowsze roziwązania. Na chwilę obecną mamy ogromną ilość informacji o tym, w jakim sposób utrzymać zęby w dobrej kondycji. Ukazuje się co raz więcej treści oraz wiadomości informujących o nowinkach naukowych oraz ostatnich odkryciach w nauce. Pojawia się również wiele nowoczesnych sprzętów do utrzymania higieny jamy ustnej.
Czy to przeziębienie czy już grypa?
Dziennikarz: gmfrk.pl
Zaczerpnięte z: gmfrk.pl

Zdrowie to cud, o który trzeba się troszczyć. Pamiętajmy o profilaktyce, regularnych badaniach, reagujmy również na każdy przejaw choroby

Kiedy nic nam nie dolega nie zastanawiamy się zbytnio o swoim zdrowiu. Gdy jesteśmy młodzi i przeważnie nie narzekamy na jakiekolwiek nieprzyjemne bolączki, to nawet może zapomnieć, kiedy byliśmy ostatni raz u specjalisty. No cóż, wszystko ma swój czas, a młodość nie może być okresem na choroby, na przeżywanie różnorodnych dolegliwości. Niestety, niekiedy nie mamy tak dużo szczęścia, tak więc musimy odwiedzać doktora częściej niż to możliwe. Co mają zaś powiedzieć osoby, które całkowicie zaniedbały swoje zdrowie i teraz, nawet jakby nie chciały, nie mają wyjścia: przychodnia lekarska to jakby ich drugi dom.
Chroń dziecko przed alergią!
Dziennikarz: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zaczerpnięte z: Bird&Co Sp. z.o.o.

Poradnia alergologiczna

Dużo osób w dzisiejszych czasach boryka się z niemałym problemem, jakim są alergie. Najlepsza, ponieważ rekomendowana przez tak wielu na rynku medycznym poradnia dla cierpiących na alergię, to sztab fachowców. Jeżeli chodzi o miejsce takie jak poradnia stara się ulżyć każdemu pacjentowi. Decydując się na rozpoczęcie kuracji w danej poradni możemy liczyć na wielu czuwających nad nami znakomitych ekspertów.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.