Operacje i zabiegi
lampa
Dziennikarz: Swadilfari
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak możemy zachorować na depresję sezonową – wskazówki od doświadczonych ekspertów

Gorsze samopoczucie na zimę wywołuje przede wszystkim nieodpowiednia słońca we wczesnych godzinach rannych. Brak ten odczuwa się wyjątkowo i może spowodować zakłócenie cyklu snu oraz rytmu wydzielania hormonów, m.in. melatoniny. Biorąc pod uwagę problem jak depresja sezonowa, spotykany jest on dzisiaj coraz częściej. Wówczas zmianie może ulec stężenie serotoniny w mózgu, która odpowiada za kontrolę nastroju.
Dojrzała kobieta
Dziennikarz: 123rf
Zaczerpnięte z: 123rf

Najlepsze metody leczenia uciążliwych wad wzroku

Zez jest wadą wzroku, która może skutecznie uprzykrzyć życie w wielu płaszczyznach. Specyfika tej choroby polega nie na nieprawidłowościach soczewki czy rogówki jak w pozostałych wadach wzroku, lecz na osłabieniu mięśni oka. Osoby cierpiące na tę chorobę mogą mieć kłopoty w uprawianiu sportów, kierowaniu samochodem, a nawet w wybranych miejscach pracy – przykładowo w operowaniu maszynami.
buty piłkarskie
Dziennikarz: Jeena Paradies
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Swoim dzieciakom powinieneś zakupić sprzęt sportowy wysokiej jakości.

W dzisiejszych czasach spotykamy się między innymi z wyjątkowym kultem ludzkiego ciała. Właściwie każdy z nas zdaje sobie dobrze sprawę z tego, że aby nieźle wyglądać, trzeba dużo ćwiczyć. Na szczęście teraz uprawianie sportu nie jest już postrzegane jako ciężki obowiązek tak jak jeszcze parę lat temu, ale raczej jako niezły sposób na spędzanie wolnego czasu oraz równocześnie sposób na utrzymanie swojego organizmu w dobrym zdrowiu.
jesień
Dziennikarz: neonow
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Smutek to czy depresja?

Nasze życie jest bezpośrednio związane z rytmem natury. W momencie gdy rozkwita, jakby coś w nas wstępowało. Odnajdujemy raptownie wewnątrz siebie mnóstwo energii, chcemy zdobywać świat. Gdy szykuje się do spoczynku – my również zwalniamy. Jesienią, gdy dni stają się krótsze, bardziej ponure i chłodne, łatwo łapiemy infekcje i odnotowujemy widoczny spadek energii.
Pasta do zębów
Dziennikarz: Christopher Alpizar Gaviria
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szczoteczka do higieny zębów marki Philips

Szczoteczka soniczna jest efektem rozwoju technologii szczoteczek elektrycznych i zestawienia mechaniki fal dźwiękowych. Wytwornica fonii wkomponowany w głowice szczoteczki Sonicare przekazuje fale dźwiękowe.
Targi medyczne
Dziennikarz: Lifescience Resources Hawaii
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Narzędzie pomocne przeznaczone dla osób zmagających się z niedotlenieniem

Wielu chorych, którzy mają kłopoty z układem oddechowym, w którymś momencie zaczyna odczuwać przypadłości związane z małą ilością tlenu. W szczególności przy bardziej poważnych uszkodzeniach płuc pojawić się mogą kłopoty z przyswajaniem tego pierwiastka, choroba w taki sposób może zniszczyć płucną tkankę, że ta w znacznym stopniu stracić może zdolności do przyswajania tlenu.
gabinet dentystyczny
Dziennikarz: SunnyView Dental
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sprzęt stomatologiczny współczesnego dentysty

W dzisiejszych czasach dbamy o stan zdrowia dużo bardziej niż w w minionych dekadach. Wynika to po części z pogłębiającej się wiedzy na temat chorób oraz ich źródeł. Mamy świadomość, jakie są przyczyny licznych chorób i jaki wpływ mają one na organizm. Mamy świadomość, że nieprawidłowe funkcjonowanie jednego organu może przyczynić się na złe samopoczucie i chorobę w całym organizmie.
jesień
Dziennikarz: Karolina van Schrojenstein Lantman - Orlinska
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym jest tak bardzo popularna fototerapia?

Wśród dostępnych oraz możliwych do kupienia dzisiaj akcesoriów specjalistycznych, takich jak lampa do fototerapii, znaleźć możemy odpowiadające nam w stu procentach opcje. Rewelacyjne możliwości, jakie zapewnia sprawdzony oraz rekomendowany przez tak wielu na rynku sprzęt, a także niewysokie ceny to inwestycja pierwszorzędna. Tylko dopracowane w stu procentach oferty może dać do dyspozycji zainteresowanym producent, dlatego bez obaw można przebierać wśród propozycji.
lekarz

Dalekowzroczność dotyka przeważnie dojrzałych osób

O ile pośród młodych obywateli przeważnie spotykamy się z tym, iż są krótkowidzami, o tyle bez wątpienia wśród starszych przeważa dalekowzroczność. Od czasu do czasu okazuje się, że ich soczewka tak się zmienia, iż z łatwością dostrzegają to, co mieści się nawet kilkanaście metrów od nich, lecz nie dostrzegają tego co mają przed oczami. Taką osobę bardzo prosto poznać po tym, iż podczas czytania gazety bez okularów, przesuwa ją na pewno najdalej jak tylko może, a o przeczytaniu niewielkiego pisma nie ma wcale mowy, kiedy nie jest wyposażona w odpowiednie okulary, czy chociażby w lupę.
Sprzęt dentystyczny
Dziennikarz: Partha S. Sahana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wyposażenie niezastąpione dla stomatologów

Fachowa stomatologia potrzebuje w dzisiejszych czasach nie wyłącznie gruntownej wiedzy , jak również odpowiedzialności, lecz także doskonałego wyposażenia pod każdym względem. Teraz stomatolodzy coraz częściej muszą leczyć chorych z implantami, koronkami lub aparatami ortodontycznymi, co potrzebuje pewnych narzędzi, jakie się różnią od tradycyjnych. Jednym z przede wszystkim stosowanych produktów przez stomatologów są szczoteczki Curaprox 1006, jakie są znakomicie dostosowywane do użytku fachowego.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.