Mózg
nauka i koncentracja
Dziennikarz: Luis Vidal
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak wspomóc pamięć oraz koncentrację? Dowiedz się, co zrobić, aby poprawić pracę mózgu

Tak samo jak pielęgnujemy swoje ciało oraz uprawiamy aktywność sportową, tak samo musimy opiekować się swoim mózgiem. Jeżeli nie będziemy nakłaniać go do ćwiczeń i troszczyć się o niego po niedługim czasie zaobserwujemy, iż ciężej przyswajamy nową wiedzę lub coraz słabiej z naszą koncentracją w pracy. Co zatem uczynić, aby nie mieć trudności z mózgiem?
operacja wazektomii
Dziennikarz: 593rd Sustainment Command (Expeditionary)
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co to jest wazektomia?

Wazektomia, innymi słowy przecięcie nasieniowodów, jest jedną z metod antykoncepcji dla panów. Wielu Europejczyków a także Amerykanów poddaje się takiemu zabiegowi, zwłaszcza, że ostanie komunikaty na temat niebezpieczeństwa zatorów, krwotoków do mózgu a także zawałów serca wzrastające przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych nie napełniają optymizmem.
integracja sensoryczna przy użyciu balonów
Zaczerpnięte z: sxc.hu

Co de facto mieści termin integracja zmysłowa?

Integracja sensoryczna to pojęcie, które formułuje poprawną organizację bodźców, to znaczy wrażeń sensorycznych, jakie napływają przez receptory. Oznacza to więc, iż nasz mózg porządnie odbiera wszystkie bodźce, które przybywają do niego przez nasze zmysły, to znaczy wzrok, słuch, dotyk, równowagę bądź także kinestezję.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.