Leczenie
lekko rozmiękczony młodzieniec na łonie przyrody
Dziennikarz: flickr.com
Zaczerpnięte z: flickr.com

Jak wyleczyć alkoholizm i z jakiego powodu najlepszy jest odwyk?

„Piekło na człowieka w jego sercu czeka” - tak można by określić, za Janem Sztaudyngerem ludzkie działanie i jego skutki, z którymi, w głównej mierze samodzielnie będzie musiał się zmierzyć wkraczając na drogę uzależnień. W prosty sposób można na nią trafić. Zejście wymaga większego zaangażowania, samodyscypliny i zaparcia.
palenie marihuany
Dziennikarz: Gerry Dincher
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Każdy człowiek zasługuje na szansę

Nieogolony, nieprzytomny, ze strzykawką w dłoni. Tak widzimy „typowego narkomana”. Jednak w ostatnich latach uległ on zmianie, w związku z czym problem jest trudniejszy do wykrycia. Uzależnienie niepostrzeżenie weszło do naszych domów, rodzin a nawet szkół. Współczesne narkotyki nie wywołują już tak szybko szkód fizycznych. Teraz człowiek uzależniony jest w stanie codziennie brać np. marihuanę zachowując wszelkie pozory normalności.
rehabilitacja
Dziennikarz: Rose Physical Therapy Group
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Fachowa rehabilitacja?Zerknij, jak wybrać odpowiedni gabinet fizjoterapii w Szczecinie

Urazy, dawne kontuzje, zwyrodnienie stawów czy podeszły wiek przyczyniają się do tego, iż może być nam niezbędna profesjonalna rehabilitacja. Szczecin to znakomite miasto, aby znaleźć właściwy gabinet, należy jedynie mieć wiedzę, na co zwrócić uwagę, by trafić na prawdziwych specjalistów w tym obszarze.
Stetoskop lekarski
Dziennikarz: Dr.Farouk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym jest endokrynologia oraz gdzie wolno znaleźć rzetelnego endokrynologa?

Endokrynologia jest to pewna dziedzina medycyny, która zajmuje się rozmaitymi zaburzeniami funkcji hormonów wydzielania wewnętrznego, na przykład jajników albo tarczycy. Hormony są tu substancje, które są wysyłane do naszego układu krążenia a ich decydującym zadaniem jest regulowanie czynności życiowych organizmu człowieka.
Rehafit
Dziennikarz: bwanderd
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wady postawy a co za tym idzie bóle kręgosłupa nie są wyjątkiem. Duża liczba uskarża się na nie, a średnia wieku osób zmagających się z tym niedogodnością ciągle się spada.

Siedzący tryb życia, brak aktywności energii dynamizmu fizycznej, niewłaściwa sposób odżywiania - ogółto sprawia, że rozpoczynamy przybierać na wadze. To z kolei prowadzi do pierwszych kłopotów z kręgosłupem .
chirurg, lekarz,
Dziennikarz: Phalinn Ooi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Specyfika profesji chirurga

Konieczność poddania się zabiegu chirurgicznego, w każdym człowieku wzbudza wiele lęków. Niezależnie od tego, czy my mamy zostać pacjentami, czy operowana będzie ktoś bliski, strach bywa jednakowo wielki.
apteka
Dziennikarz: Iqbal Osman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Leki, suplementy a także kosmetyki dostępne online

Żywność przetworzona, używki, zanieczyszczenie atmosfery powodują powstawanie wolnych rodników, jakie przyspieszają proces starzenia się komórek i prowadzą do wielu chorobowych stanów.


Leki, suplementy a także kosmetyki dostępne online

Podstawowy składnik suplementu Alanerv kwas alfa-liponowy ma silne własności antyoksydacyjne dzięki czemu przyjmowanie owego suplementu obniża poziom stresu oksydacyjnego, ale pobudza również procesy metaboliczne.
protetyk wołomin
Dziennikarz: Racoon
Zaczerpnięte z: Racoon

Usługi stomatologiczne wykonywane na obszarze Wołomina

Na obszarze Wołomina robione są rozmaite usługi dentystyczne. Ogromnym zaciekawieniem pośród ludzi w różnym wieku cieszy się protetyk wołomin. Zajmuje się on zakładaniem nowej protezy u swoich Pacjentów oraz sprawowaniem opieki nad pacjentem, który ma założoną protezę.
gabinet fizjoterapeuty
Dziennikarz: D'Arcy Norman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Skuteczne metody rehabilitacji pacjentów z porażeniem mózgowym- metoda Bobath, która przynosi doskonałe rezultaty leczenia

Wielu ludzi codziennie pracuje nad tym w jaki sposób skuteczniej leczyć różnego rodzaju schorzenia oraz pomagać chorym. Niemała część z nich zajmuje się kwestią fizjoterapii i pomocy dla osób z urazami mózgu jak również szuka najlepszych metod leczenia.
Sposób na białe zęby
Dziennikarz: Agencja Royal Brand PR
Zaczerpnięte z: Agencja Royal Brand PR

Jak dobrze dbać o swój uśmiech?

W dzisiejszym świecie prezencja ma kluczowe znaczenie. Wielkim błędem jest nie przyjmowanie tego oczywistego faktu. Znane osobistości, czy gwiazdy filmowe mają nawet obowiązek dbać o swoją aparycję. Natomiast my, zwykli śmiertelnicy, wcale nie musimy dążyć do ideału piękna, starczy, że we właściwy sposób zadbamy o swój wygląd. Wiemy przecież doskonale, że o wiele przyjemniej obcuje się z osobą, która umie zatroszczyć się o siebie i podkreślić własne atuty.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.