Dolegliwości
detoks alkoholowy
Dziennikarz: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Pomysły na problemy alkoholowe

Nietrudno zauważyć, iż współcześnie coraz młodsi ludzie sięgają po napoje alkoholowe. To niezwykle niebezpieczne. Efekty takiego zachowania będą na pewno widoczne za kilka lat.
seniorzy
Dziennikarz: Random Retail
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przypadłości jakich części ciała może leczyć laryngolog i jak wygląda wizyta u tego typu specjalisty?

Jeżeli Ty albo ktoś z Twoich bliskich posiada kłopoty z chrapaniem czy np. zapalenie gardła albo krtani bądź niedosłuch, to doktorem, który na pewno może mu pomóc jest otorynolaryngolog.
wizja - zdrowie
Dziennikarz: Magic Madzik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak bez recepty ochronić się od różnych dolegliwości. Garść słów o naturalnych

To jak pracuje nasze ciało jest w ogromnej mierze wynikiem naszego stylu życia. Istotne jest, aby odnotować w pamięci kilka głównych zasad, żeby na długo przeistoczyć swoje niezdrowe odruchy. Zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna powinna nam towarzyszyć każdego dnia.
zielarstwo herbata
Dziennikarz: ESSIAC®
Zaczerpnięte z: ESSIAC®

Obficie zaopatrzone sklepiki z ziołami.

Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z wszechobecnej chemii. Dotyczy to nie tylko pokarmów, lecz również naturalnych lekarstw. Zioła to sprawdzony sposób na poprawę zdrowia i samopoczucia. W obficie zaopatrzonych sklepach zielarskich można nabywać naturalne produkty wspierające zdrowie i odporność, a również ekologiczną żywność.
korytarz w przychodni
Dziennikarz: Juhan Sonin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeśli wprowadziłeś się do innego miasta, bądź zmieniłeś miejsce, czy nawet kraj zamieszkania i pragniesz odpowiednio zadbać o własne zdrowie - warto zatroszczyć się o dobrą służbę lekarską

Wszelki dorosły, przeciętny człowiek, żyjąc z rodziną, czy indywidualnie - potrzebuje czasami szczególnej troski lekarskiej. Razem z rozwojem cywilizacji i wirtualnego świata - ujawniło się częste występowanie różnorodnych schorzeń. Żyjemy w ciągłym biegu, życie jest niezmiernie prędkie, nie do przewidzenia, niebezpieczne. Spędzamy w pracy zdecydowanie większą część Naszej bytowości, posiadamy na głowie zbyt wiele ważnych zobowiązań, pełnimy sporo znaczących ról. Wielokrotnie również, kiedy doznajemy którejś dolegliwości - zaprzestajemy jej wyleczenia, bądź zastosujemy nieodpowiednie receptury.
badania wzroku
Dziennikarz: iStock
Zaczerpnięte z: iStock

Widzieć na własne oczy, by istnieć i radować się widokiem ślicznych pejzaży.

W trakcie naszego istnienia, własny wzrok obniża się. Niektórzy zaprzestają zupełnie widzieć na oczy. Są wypadki, w jakich ludzie tracą widzenie. Inni nie widzą od początku swego urodzenia.
Kiedy dusza choruje
Dziennikarz: Bird&Co.
Zaczerpnięte z: Bird&Co.

Cierpisz na choroby dróg oddechowych? Dowiedz się czy lepszy dla ciebie będzie inhalator czy nebulizator

Dolegliwości układu oddechowego są obecnie coraz bardziej powszechne. Wynika to z pewnością ze spotęgowania zanieczyszczeń, zwłaszcza odnośnie do osób, które mieszkają w centrach miejscowości. Na choroby może mieć również palenie tytoniu, nie tylko czynne, lecz też bierne, na przekór pozorom znacznie bardziej szkodliwe dla naszych płuc.
śniadanie
Dziennikarz: Katherine Lim
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chcesz się zdrowiej odżywiać? Zatroszcz się o swoje śniadanie

Zdrowe odżywianie się jest w chwili obecnej dość obszerną kwestią, ale jednocześnie z jak najwyższą uwagą musi się o to zatroszczyć praktycznie każdy, kto tylko przez dłuższy czas chciałby cieszyć się faktycznie nienagannym zdrowiem oraz organizmem wolnym od jakichkolwiek dolegliwości. Dobrą wiadomością jest jednak to, że związana z tym wiedza jest obecnie bardzo powszechnie dostępna, więc trzeba jedynie spędzić nad tym odrobinę swojego czasu aby mieć pewność co do tego, że wszystko udało się nam tutaj zrobić naprawdę dobrze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.