Biznes
apteka
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Czym jest franczyza aptek? Co warto wiedzieć na ten temat? W jaki sposób się zmienia to zjawisko?

W naszym kraju nazywa się franczyzą w sumie każdą formę działania pojedynczego podmiotu na podstawie cudzego pomysłu na biznes. W branży aptecznej sytuacja wygląda podobnie, choć można stwierdzić, iż mamy tu dwa typy franczyz. Jedna z nich jest najlepsza dla działających już aptek, następna dla nowych inwestorów. Franczyza apteczna dla nowych podmiotów zbliżona jest najbardziej do klasycznej definicji tego typu współpracy.
Apteka
Dziennikarz: Monika
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego franczyza może wpływać na współczesny farmaceutyczny rynek w naszym kraju.

Nie ma w zasadzie osiedla, na którym by nie było co najmniej jednej apteki, a niekiedy będzie ich dużo więcej. Czy w takiej ilości są potrzebne, to odrębna sprawa, niemniej jeżeli w tak dużej liczbie działają, to z pewnością im się to będzie opłacać. I faktycznie, prowadzenie swojej apteki cały czas będzie świetnym pomysłem na prowadzenie biznesu, zwłaszcza jeżeli wejdzie się do jakiejś sieci franczyzowej.
psycholog
Zaczerpnięte z: flickr.com

Terapia psychologiczna może zapewnić rozwiązywanie problemów

Propozycje pomocy psychologów o wielu rekomendacjach okazały się przydatne wielu osobom z problemami natury psychologicznej. Nie tylko od formy i częstotliwości aktualnej terapii zależne jest jej powodzenie. Istotne jest również zaangażowanie osoby biorącej w niej udział. Nasza terapia psychologiczna jest przeznaczona dla każdej osoby, która może się poczuć w potrzebie skorzystania z profesjonalnej pomocy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.