Skóra
pięlgnacja
Dziennikarz: fotolia.pl
Zaczerpnięte z: fotolia.pl

Jak dobrze jest zadbać o swoją higienę przy użyciu pomocnych środków?

Higiena ma priorytetowe znaczenie dla zdrowia człowieka. Na szczęście, obecnie w Polsce nie ma dużych trudności z dostępem do bieżącej wody, co ułatwia zrealizowanie codziennej toalety. Większość osób ma we własnych domach oraz mieszkaniach systemy ułatwiające korzystanie z ciepłej wody, prysznice oraz wanny. O czym należy jednak przede wszystkim pamiętać? Jakie akcesoria mogą okazać się pomocne?
wellderm - logo
Dziennikarz: Wellderm
Zaczerpnięte z: Wellderm

Czy makijaż permanentny nadaje się dla każdej kobiety?

Troska o ciało polega również na odpowiednim traktowaniu skóry. Tak zwane oczyszczanie skóry czy też cery opierać się może na rozmaitych zabiegach pielęgnacyjnych. Zabieg taki jak cosmelan jako przykład pełni różne funkcje oraz nie jest odpowiedni dla wszystkich. Dla wielu młodych osób wystarczy zwykły peeling, który poleca się wykonywać maksymalnie raz tygodniowo, a doskonale dobrany krem odżywczy albo rewitalizujący. Ważna jest zdrowa skóra, a tej starczy na co dzień łagodne metody oczyszczania.
uczelnia
Dziennikarz: Tim Regan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy kosmetologia to dobry kierunek?Czy kierunek Kosmetologi to właściwy wybór?

Kosmetologia jest kierunkiem studiów, który otwiera przed absolwentami liczne możliwości rozwoju zawodowego. Kierunek kosmetologia od wielu lat szczyci się dużym zainteresowaniem. Ta branża niezwykle prężnie się rozwija, wykorzystując coraz bardziej doskonalsze technologie i wprowadzając zabiegi, które dają szansę na dłużej zachować zdrowy, piękny i młody wygląd. Dbanie o siebie coraz częściej wchodzi społeczeństwu w nawyk, stąd dynamiczny rozwój kosmetologi, za którym łatwiej nadążyć, jeżeli pozna się podstawy wykonywania zawodu podczas studiów.
Kobeita po kuracji kosmetycznej
Dziennikarz: Fotolia
Zaczerpnięte z: Fotolia

Medycyna estetyczna jako taktyka do osiągnięcia ideału w wyglądzie.

W obecnych czasach coraz to więcej ludzi zmierza do ideału w wyglądzie. Możności dzisiejszej medycyny estetycznej mogą zadowolić największe żądania. Wyłącznym, lub głównym zamiarem tych postępowań jest poprawienie fizycznej atrakcyjności pacjenta.
Chirurdzy na sali
Dziennikarz: Sadasiv Swain
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Poprawa swojego wyglądu może poprawić Twoje samopoczucie

Wielu ludziom zdaje się, że jeśli ktoś ma śliczną buzię, to jest okej. Jednak tak naprawdę poza ładną buzią chcielibyśmy posiadać również super ciało. Części osób przychodzi osiągnięcie oczekiwanej formy łatwiej, innym jest trudniej.
usuwanie cellulitu
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Medycyna estetyczna nie jedynie dla kobiet, czyli każdy może wyglądać doskonale

Jeszcze do niedawna wiele osób było zdania, że zabiegi medycyny estetycznej oraz operacje plastyczne przeznaczone są tylko i wyłącznie dla kobiet. Ostatnio sporo w tej kwestii się pozmieniało. Klientami klinik medycyny estetycznej coraz częściej są także mężczyźni, którzy nie boją skorzystać się z zróżnicowanych zabiegów. Obecnie każdy ma więc szansę cieszyć się nowym wyglądem. Wśród zabiegów medycyny estetycznej wyszukamy usuwanie cellulitu Warszawa, które jest w stanie zaprezentować.
solarium - łóżko

Jak bezpiecznie przygotować ciało do opalania w solarium? Kilka sposobów, by nie zrobić sobie krzywdy

Wielu ludzi czuje się lepiej, kiedy skóra złapie promienie słońca i stanie się bardziej brązowa. Oprócz tego, że zyskuje ładny odcień, po prostu nierzadko lubimy trochę się rozgrzać i czujemy się wtedy zdecydowanie lepiej. Jak jednak wiadomo takie praktyki nie są umożliwiane przez cały rok, dlatego też korzystamy także z solarium. Ta forma opalania nie jest uważana za najlepszą, jeżeli pomimo to się na nią zdecydujemy, warto się mieć świadomość, jak bezpiecznie przygotować się do takiej wizyty praz czego unikać, by nie zrobić sobie krzywdy.
Wypełnianie zmarszczek
Dziennikarz: 123rf
Zaczerpnięte z: 123rf

Odkryj siłę medycyny estetycznej i poczuj się ponownie młodo.

Młodość, to temat zawsze pojawiający się w rozmowach pań, w znanych gazetach i lubianych programach telewizyjnych. Czy popularne zabiegi kosmetyczne są w stanie wstrzymać czas i przywrócić rewelacyjny wygląd? A jeżeli tak – to jak długo będziemy obserwować ich efekty?
tatuaż - gwiazdka nad kostką
Dziennikarz: Wilfredo Rodríguez
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Laserowa metoda usuwania tatuaży - przebieg i koszt

Tatuaż to obrazek zrobiony na ciele specjalnym tuszem. Jeżeli chcemy coś wytatuować warto dokładnie to przemyśleć, gdyż nierzadko jest to decyzja na całe życie. Często jednak zdarza się tak, że wzór, który wydaje się nam idealny, z biegiem lat nie podoba się nam już tak bardzo. Z tego powodu nigdy nie warto poddać się chwilowej modzie na dany wzór. Jeżeli jednak posiadamy tatuaż, którego żałujemy, warto usunąć nietrafiony rysunek za pomocą lasera. Taką ofertę posiadają zarówno kliniki medycyny estetycznej, jak i studia tatuażu. Jak przebiega ta metoda i ile kosztuje usunięcie tatuażu?
Tabletki
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Nie mamy właściwą dawkę witamin

Jeśli sami ustawiamy sobie swoją dietę, to może się okazać, iż nie zawsze dajemy własnemu organizmowi idealnie takiej ilości witamin jak powinniśmy. Wówczas może się pojawić niedobór, a wraz z nim różnego rodzaju niechciane choroby. Poza tym, od czasu do czasu na naszym ciele zjawiają się schorzenia, które mogą popsuć nasz wizerunek, na szczęście z nimi też możemy sobie poradzić za pomocą leków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.