Warszawa
catering do domu warszawa
Dziennikarz: Adam Mirowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nie masz wolnej chwili na gotowanie, organizację przyjęcia, tworzenie menu, a także na jedzenie? Pomyśl o jedzeniu na zamówienie

Mnóstwo z nas cierpi na ciągły deficyt czasu, żyjemy w biegu, pracujemy więcej niż kiedyś, nie pamiętamy o chwilach dla siebie oraz jemy w biegu, niezdrowo, a chwilami w ogóle.


Nie masz wolnej chwili na gotowanie, organizację przyjęcia, tworzenie menu, a także na jedzenie? Pomyśl o jedzeniu na zamówienie

Metamorfoza stylu życia jest trudna, czasem też wręcz niemożliwa, bo nikt nie może całkowicie odciąć się od swoich powinności i żyć według ustanowionego odgórnie zegara biologicznego.


kobieta
Dziennikarz: Segafredo
Zaczerpnięte z: Segafredo
Dziennikarz: Tamarind

W jaki sposób odprężyć się żyjąc w większym mieście?

Duże miasto to ciągły zgiełk, korki, gromady ludzi na ulicach, kolejki w komunikacji miejskiej. Mieszkanie w nim nie sprzyja spokojnemu trybowi życia i wpływa na nas stresogennie. Co więc należy zrobić, by odpocząć? Niezależnie od tego, czy twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa, Poznań, czy Gdańsk każdego dnia jesteś narażony na czynniki stresogenne.
Koń
Dziennikarz: Jack_IOM
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zdrowie na koniu w Warszawie

Już dawno dowiedzono, że przebywanie pośród zwierząt potrafi zdziałać cuda. Udowodniono naukowo, że niektóre czworonogów są w stanie wesprzeć leczenie niektórych schorzeń. Stąd też niektóre gatunki jest przygotowywanych od maleńkości do tego żeby pomagać chorych ludzi. Takie zwierzę powinien być odpowiednio przyuczony do pracy z chorymi ludźmi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.