Diety
apteka
Dziennikarz: Iqbal Osman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Leki, suplementy a także kosmetyki dostępne online

Żywność przetworzona, używki, zanieczyszczenie atmosfery powodują powstawanie wolnych rodników, jakie przyspieszają proces starzenia się komórek i prowadzą do wielu chorobowych stanów.


Leki, suplementy a także kosmetyki dostępne online

Podstawowy składnik suplementu Alanerv kwas alfa-liponowy ma silne własności antyoksydacyjne dzięki czemu przyjmowanie owego suplementu obniża poziom stresu oksydacyjnego, ale pobudza również procesy metaboliczne.
kosmetyki
Dziennikarz: Susanne Nilsson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przy trenowaniu można wspomóc się specjalnymi odżywkami, dzięki temu wyniki będą jeszcze doskonalsze

Każdy, kto podejmuje treningi, liczy na świetne wyniki. Panowie często chcą uzyskać imponującą posturę. Tylko regularna praca nad sobą powiązana z właściwą dietą i suplementacją zezwala uzyskać piękną muskulaturę.
szpital
Dziennikarz: Interested Bystandr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak i czy efektywnie można uchronić się przed chorobami oczu? Przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących zwyrodnienia AMD

Czy wiesz, czym jest AMD? Zazwyczaj nie mamy zbyt wielkiej wiedzy na temat dolegliwości oczu, chociaż dotykają one coraz większej liczby osób. Zwykle zaczynamy interesować się możliwościami leczenia dopiero wówczas, gdy już dopadnie nas schorzenie - jednakże warto zdać sobie sprawę z faktu, że czasami wtedy jest już za późno.
otyłość
Dziennikarz: FBellon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nadwaga to poważny problem. Walczmy z nim na wszystkie dostępne sposoby

Proporcjonalna sylwetka jest nie tylko kwestią urody, ale przede wszystkim przejawem naszego teraźniejszego i przyszłego stanu zdrowia. Niestety wiele osób nie zdaje sobie w ogóle sprawy z tego, że nawet niewielka nadwaga ma odczuwalny wpływ na ich kondycję i funkcjonowanie różnorodnych organów ciała. Otyłość jest też powodem licznych dolegliwości, które nie tylko skutecznie utrudniają życie, ale nawet stanowią dla niego prawdziwe ryzyko. Jednym z najpoważniejszych, a zarazem najczęściej występujących następstw nadwagi i niewłaściwej diety jest cukrzyca typu 2.
warzywa
Dziennikarz: Jennifer C.
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zbilansowana dieta dla każdego

Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać kłopotów leczniczych. Jaki tryb życia powinniśmy prowadzić, aby nasze ciało było zdrowe? Co zrobić, aby nasze potomstwo miały ochotę jeść ekologiczne jedzenie? Dołożymy starań aby odpowiedzieć na te oraz inne zagadnienie dostosowanego trybu życia.
Zdrowa, czyli jaka dieta?
Dziennikarz: Bird&Co.
Zaczerpnięte z: Bird&Co.

Stosowanie suplementów diety - jak w rozsądny sposób je zażywać i na jakie schorzenia one pomagają

Właściwa dieta przede wszystkim wymaga dużej różnorodności produktów i zachowania odpowiednich proporcji pomiędzy nimi. Odpowiednio przygotowana, z uwzględnieniem potrzeb energetycznych powinna dostarczyć wszystkich niezbędnych elementów, a równocześnie nie będzie powodować nadwagi. Lecz sporo osób je niezdrowo, dużo i później narzeka na to, jak wyglądają. A to od czasu do czasu poboli wątroba, a to waga za duża, albo zalecaną się pojawiać problemy z trawieniem. I ludzie często wtedy sięgają po różnej środki do odchudzania i inne preparaty żywnościowe, które mają im pomóc.
śniadanie
Dziennikarz: Katherine Lim
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chcesz się zdrowiej odżywiać? Zatroszcz się o swoje śniadanie

Zdrowe odżywianie się jest w chwili obecnej dość obszerną kwestią, ale jednocześnie z jak najwyższą uwagą musi się o to zatroszczyć praktycznie każdy, kto tylko przez dłuższy czas chciałby cieszyć się faktycznie nienagannym zdrowiem oraz organizmem wolnym od jakichkolwiek dolegliwości. Dobrą wiadomością jest jednak to, że związana z tym wiedza jest obecnie bardzo powszechnie dostępna, więc trzeba jedynie spędzić nad tym odrobinę swojego czasu aby mieć pewność co do tego, że wszystko udało się nam tutaj zrobić naprawdę dobrze.
lekarz
Dziennikarz: TownePost Network
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chcielibyśmy zadbać o własne zdrowie, ale jak?

Napisanie, że zdrowie jest w naszym życiu najbardziej istotne, w sumie nie ma żadnego sensu. W końcu definitywnie każdy człowiek bardzo dobrze o tym wie. I właśnie dlatego tym bardziej bardzo dziwi to, iż nierzadko całkowicie ignorujemy porady lekarzy, którzy mówią, że jeżeli nie pragniemy narzekać na jakość swojego zdrowia, bez cienia wątpliwości powinniśmy wziąć się za siebie. Na początku przypomnijmy jak wielce istotne jest to, aby o wiele chętniej odwiedzać ośrodki zdrowia!
suplement diety
Dziennikarz: DES Daughter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób powiększyć własne libido?

Słabe libido nie jest wielkim problemem - jeśli objawia się tylko co pewien czas. Jednakże jeśli ktoś nieustannie uskarża się na brak libido, powinien rozpocząć niejako walczyć z owym zjawiskiem. Zatem wszyscy zainteresowani podwyższeniem swojego libido - albo libido partnera/partnerki, powinni zaznajomić się z radami umieszczonymi przez tego człowieka, który miał ogromne problemy z libido, niemalże zawalił się jego długoletni związek, lecz na szczęście dał sobie radę. W końcu libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to pewne.
Kriolipoliza, czyli odchudzanie na zimno
Dziennikarz: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Otyłość i efektywne metody jej leczenia

Nadwaga i otyłość powoli stają się zjawiskami niezwykle rozpowszechnionymi w dzisiejszym świecie. Bardzo często można na ulicach miast spotkać osoby z wyraźną otyłością, które na przykład mają duże problemy z poruszaniem się. Przy trwającej od jakiegoś czasu modzie na zdrowy i aktywny tryb życia wzrasta niestety również liczba osób, którzy odżywiają się niezdrowo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.