Zabieg
gabinet
Dziennikarz: Agência de Notícias do Acre
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym jest zabieg histeroskopii? Kiedy powinien być wykonywany i jak wygląda?

Histeroskopia diagnostyczna jest wziernikowaniem macicy, polega na badaniu ginekologicznym, jakie umożliwia określić stan wewnętrznych ścian macicy. Lekarz jest w stanie skierować na tego rodzaju zabieg, jak badanie ginekologiczne lub USG nie są odpowiednie do postawienia diagnozy. Na czym polega histeroskopia?
Klinika
Zaczerpnięte z: www.gyncentrum.pl

Klinika medycyny estetycznej usunie defekty urody i zmartwienia

Media bezlitośnie uczą oceniać. Każdy ma wyglądać perfekcyjnie pod groźbą niemiłych uszczypliwych uwag ze strony otoczenia. Nawet młode dziewczynki porzucają dzieciństwo by moc założyć makijaż i wyglądać jak piękna pani z okładki gazety. W dzisiejszych czasach każdy chce być nieskazitelnie piękny i wpasowywać się w kanon. By to osiągnąć poddajemy się katorżniczym dietom ,odwiedzamy kosmetyczki, kupujemy karte na basen. Istnieje wiele dróg umożliwiających osiągnięcie wymarzonego wyglądu.
Gabinet kosmetyczny
Dziennikarz: DER-MED
Zaczerpnięte z: DER-MED

Dobór miejsca w którym będzie możliwość zatroszczyć się o własną urodę.

Sporo kobiet zdecydowanych jest w tym momencie na to, by zrobić użytek z usług gabinetów medycyny estetycznej, szczególnie, podczas gdy dostrzegają u siebie początkowe symptomy starzenia się. Oczywiście, istotne będzie to, żeby wyglądały one pięknie, aczkolwiek przy tym także powinny mieć na uwadze głównie to, by było to bezpieczne dla ich kondycji zdrowotnej.
Narzędzie do badania wzroku
Dziennikarz: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Laserowe usuwanie wad wzroku – objaśnienie i metody.

Zabiegi laserowej korekcji wzroku są w chwili obecnej najbezpieczniejszym i szybkim sposobem trwałego pozbycia się wad wzroku. Zakres możliwych do korekcji wad oscyluje w granicach od -14 dioptrii do +6 dioptrii, natomiast w przypadku cylindrycznych około 5D. O klasyfikacji pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalista chirurgii refrakcyjnej. Najlepszy wiek dla korekcji to 18-55 lat.
Wypełnianie zmarszczek
Dziennikarz: 123rf
Zaczerpnięte z: 123rf

Odkryj siłę medycyny estetycznej i poczuj się ponownie młodo.

Młodość, to temat zawsze pojawiający się w rozmowach pań, w znanych gazetach i lubianych programach telewizyjnych. Czy popularne zabiegi kosmetyczne są w stanie wstrzymać czas i przywrócić rewelacyjny wygląd? A jeżeli tak – to jak długo będziemy obserwować ich efekty?
Tatuaż na plecach
Dziennikarz: Fotolia.com
Zaczerpnięte z: fotolia.com

Pozbywanie się tatuaży, jakich nie ma chęci się już mieć na swoim ciele.

Pozbywanie się tatuaży, jakich nie chce się już mieć na swoim ciele nie jest dosyć częste, jednak pojawia się z tego powodu, iż moda na tatuowanie rozprzestrzenia się w ostatnich latach znacznie. A to, co w latach ubiegłych pozostawało tylko i wyłącznie traktowane jako domena więźniów bądź u wyznaczonych grup społecznych jest aktualnie uważane wprost jako dziedzina sztuki i dla dużej liczby ludzi oznacza styl życia.
tatuaż - gwiazdka nad kostką
Dziennikarz: Wilfredo Rodríguez
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Laserowa metoda usuwania tatuaży - przebieg i koszt

Tatuaż to obrazek zrobiony na ciele specjalnym tuszem. Jeżeli chcemy coś wytatuować warto dokładnie to przemyśleć, gdyż nierzadko jest to decyzja na całe życie. Często jednak zdarza się tak, że wzór, który wydaje się nam idealny, z biegiem lat nie podoba się nam już tak bardzo. Z tego powodu nigdy nie warto poddać się chwilowej modzie na dany wzór. Jeżeli jednak posiadamy tatuaż, którego żałujemy, warto usunąć nietrafiony rysunek za pomocą lasera. Taką ofertę posiadają zarówno kliniki medycyny estetycznej, jak i studia tatuażu. Jak przebiega ta metoda i ile kosztuje usunięcie tatuażu?
okulary
Dziennikarz: Franklin Heijnen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Za pomocą lasera mamy szansę usunąć naszą wadę wzroku

Niektóre osoby używanie okularów czy soczewek traktują jak wyrok, szczególnie jeśli są one młode i wydają sobie sprawę z tego, że będą musiały je już zakładać do końca życia. Co więcej nierzadko dołujący dla nich jest fakt, że wada przez lata ma szansę zachowywać się na tym identycznym poziomie, ale też w niewytłumaczalny sposób ma szansę się gwałtownie pogarszać, nawet jeżeli poweźmie się wszelkie możliwe środki zapobiegawcze. Na szczęście kiedy jesteśmy krótkowidzem, to ma szansę się okazać, iż mamy szansę na operację, która zezwoli nam się na stałe pożegnać z okularami.
operacja kolana
Dziennikarz: Zdenko Zivkovic
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ulepszyć wygląd - zabiegi w klinikach chirurgii estetycznej

W świecie gdzie najważniejsze stało się to jak wyglądasz miejsc, gdzie można poprawić swój look jest całe mnóstwo. Do niedawna chodziliśmy do kosmetyczki albo do spa i człowiek czuł się lepiej.
para
Dziennikarz: Pabak Sarkar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ginekologia estetyczna jest wśród Polek coraz powszechniejsza

Dużo kobiet ma poważne kłopoty z zaakceptowaniem swoich narządów płciowych. A to powoduje, że pożycie seksualne cechuje się o wiele gorszą jakością. W dzisiejszych czasach także kobiety w Polsce są mocno wyzwolone, zatem to najzupełniej normalna sprawa, iż pragną cieszyć się z pożycia seksualnego. Poza tym, chodzi również o wygląd - co prawda niezbyt wiele osób ogląda narządy danej kobiety, ale jakby nie patrzeć przyszło nam żyć w tych czasach, w których po prostu tylko liczy się perfekcjonizm.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.