Zabieg
kobieta
Dziennikarz: 123rf
Zaczerpnięte z: 123rf

Przynoszące wstyd problemy zdrowotne, z którymi chore coraz częściej udają się do lekarza.

Panie muszą zmierzyć się z licznymi schorzeniami, właściwymi dla ich płci. Sporo wśród nich to przynoszące wstyd dolegliwości kobiece, z jakimi chore znacznie częściej kierują się do lekarzy. Wiedzą one, iż wyłącznie tak będą mogły poczuć się lepiej. I nie chodzi tu w ogóle o próżność, bo wiele z takich przypadłości utrudni kobietom standardowe funkcjonowanie i negatywnie wpłynie na stan zdrowia.
chory człowiek
Dziennikarz: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Gdy lekarze bezradnie rozkładają ręce, wówczas chorzy czy rekonwalescenci poszukują pomocy u specjalistów medycyny alternatywnej

Chociaż w obecnych czasach coraz więcej przypadłości, nawet tych bardzo poważnych, udaje się z sukcesem leczyć, to jednak nadal istnieje całkiem długi spis chorób śmiertelnych. O ile część dolegliwości prowadzi do zgonu, tak jak np. nowotwór, o tyle z innymi można żyć przez dwadzieścia bądź trzydzieści lat. Do tej drugiej grupy zaliczymy np. silne i odporne na medykamenty bóle głowy.
Ludzkie oko
Dziennikarz: diastème
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Typy operacyjnego leczenia często pojawiających się chorób oczu

Operacje zeza Warszawa. Częstym zabiegiem okulistycznym przeprowadzanym w warszawskich klinikach okulistycznych jest operacja zeza. Zez jest chorobą, polegająca na niewłaściwym ustawieniu gałek ocznych. Za ich nierównoległe ustawienie odpowiadają osłabione mięśnie oczne. Ze względu na kierunek odchylenia oka wyróżnić można zez: rozbieżny, zbieżny, skośny, ku górze i ku dołowi. Zez diagnozuje się najczęściej u małych dzieci. Jest to bardzo istotne, ponieważ im szybciej wykryje się chorobę, szansa na pełne wyleczenie wzrasta. Głównymi przyczynami zeza są: czynniki genetyczne, zaburzenia neurologiczne, choroby gałki ocznej, mięśni oka lub nerwów unerwiających te mięśnie.
masaż
Zaczerpnięte z: flickr.com

Znakomity sposób na odprężający i skuteczny masaż w Szczecinie

Czasem każdy człowiek potrzebuje obecnie się relaksować po bardzo męczącym dniu w pracy bądź szkole, nie w każdym przypadku sprawa ta jest jednak tak prosta, jak może się zdawać. Nie każda czynność, która wydaje się relaksować rzeczywiście robi to skutecznie. Bywa wręcz, że ludzie źle oceniają dodatkowe podejmowane poprzez nich działania, myląc poczucie bycia zrelaksowanym z odmiennymi stanami.
zabiegi chirurgii estetycznej
Dziennikarz: Phalinn Ooi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób można sobie poradzić z problemem nietrzymania moczu, przykładowe zalety laserów MonaLisa Touch.

Kłopoty z nietrzymaniem moczu ma wiele kobiet, szczególnie w starszym wieku dolegliwości takie mogą się znacznie nasilać. Niestety w niejednym przypadku panie pozostają z tym same, bo z różnych powodów nawet lekarze do których chodzą o tym się nie dowiadują. Jak pokazują badania statystyczne nawet dwadzieścia pięć procent kobiet na jednym z etapów swego życia miała te problemy, widać więc że skala tego zjawiska jest ogromna.
chirurg, lekarz,
Dziennikarz: Phalinn Ooi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Specyfika profesji chirurga

Konieczność poddania się zabiegu chirurgicznego, w każdym człowieku wzbudza wiele lęków. Niezależnie od tego, czy my mamy zostać pacjentami, czy operowana będzie ktoś bliski, strach bywa jednakowo wielki.
zdjęcie RTG kolana
Dziennikarz: steve lyon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kiedy realizuje się artroskopię stawu kolanowego?

Artroskopia kolana jest to niewiele inwazyjna metoda diagnostyki jak też leczenia schorzeń stawów kolanowych. Polega na wprowadzeniu do kolana poprzez centymetrowe dojście operacyjne kamery, obejrzeniu wszystkich części stawu kolanowego. Poprzez dalszy centymetrowy dostęp wprowadza się utensylia artroskopowe celem naprawy uszkodzeń wewnątrz stawowych. Po wykonanym zabiegu kolano nie wymaga unieruchomienia, na tydzień pozostają 2 szwy. Zabieg trwa przeciętnie 10–30 minut.
Sauna latem? – Jak najbardziej!
Dziennikarz: Tatralandia
Zaczerpnięte z: Tatralandia

Kto podaje leki w warunkach szpitalnych i jakiego rodzaju jeszcze obowiązki ma pielęgniarka?

Jeżeli czyimś marzeniem jest niesienie pomocy innym ludziom, to może dobrać zawód, którego sensem okazuje się być właśnie pomoc drugiemu człowiekowi. Jest to zawód, jaki zazwyczaj wykonują panie, jednak istnieją placówki, w których na takim etacie można by spotkać mężczyznę.
snowaboard
Dziennikarz: SkiStar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Koszty związane z zabiegiem implantologii u sprawdzonych dentystów

Osoby, które decydują się na zabieg wszczepiania implantów zębowych pragną, by ich implanty były wstawiane przez prawdziwych specjalistów. Zdają sobie bowiem sprawę z tego, że wstawienie implantów będzie poważniejszym zabiegiem stomatologicznym, jaki powinien zostać wykonany poprzez specjalistów.
ginekologia
Dziennikarz: Agência de Notícias do Acre
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ginekologia estetyczna - zabiegi coraz bardziej popularne wśród dużej ilości kobiet

Ginekologia estetyczna obejmuje pewne metody medyczne, często chirurgiczne, jakie mają na celu polepszenie wyglądu miejsc intymnych. Ta dyscyplina ginekologii jest współcześnie coraz bardziej popularna a na zabiegi ginekologii estetycznej decyduje się w dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.