Witaminy
Pokrzywa
Dziennikarz: Harry Rose
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najlepszy sok pokrzywowy - sprawdź również inne zdrowe soki!

Pokrzywa to nie tylko chwast. Od stuleci traktowana jest z uszanowaniem ze względu na własności medyczne i wartości odżywcze. Sok z pokrzywy zawiera wiele cennych witamin, mikroelementów i soli mineralnych zbawiennych w wielu schorzeniach. Od dawna używana jest w medycynie naturalnej.
Bądź zdrową egoistką
Dziennikarz: Future PR
Zaczerpnięte z: Future PR

Sezon coraz chłodniejszy, to czas gdy dopadają nas regularnie różnego rodzaju przeziębienia a także inne przypadłości

Wielu lekarzy mimo wszystko zaleca, żeby na samym początku troszczyć się o swój stan zdrowia, dzięki czemu będzie można uniknąć wielu przypadłości zdrowotnych. Pewne osoby sądzą, że wystarczy się tylko zaszczepić, a wszystko niewątpliwie pójdzie zgodnie z zamiarem.
odśnieżanie
Dziennikarz: Honda
Zaczerpnięte z: Honda

Nadciąga zima – dzięki sklepom internetowym zakupimy wszystkie niezbędne narzędzia na zimę

Nadciąga zima, a to znaczy, że powinniśmy kupić kilka nieodzownych artykułów, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie. Warto kupować produkty chociażby w internecie, bowiem możemy na spokojnie poznać produkt nim go zakupimy, a także poznać opinie klientów, którzy już je mają.
lekarstwa
Dziennikarz: Pete
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak obecnie wyglądają przepisu prawa dotyczące legalnej sprzedaży leków w internecie

Handel internetowy ma coraz większą popularność, ludzie sprawdzają w sieci praktycznie wszystko, co się da. Nie ma co zaprzeczać, że sprawunki internetowe są i tańsze, i bardziej wygodne, nie trzeba chodzić po sklepach szukając potrzebnego przedmiotu, a można go zamówić siedząc wieczorem w fotelu i popijając szklankę herbaty. Trudno się więc dziwić, że także na rynek leków i kosmetyków zaczęły wkraczać sklepy internetowe, proponując na takiej samej zasadzie ogromną ilość produktów.
jesień
Dziennikarz: neonow
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Smutek to czy depresja?

Nasze życie jest bezpośrednio związane z rytmem natury. W momencie gdy rozkwita, jakby coś w nas wstępowało. Odnajdujemy raptownie wewnątrz siebie mnóstwo energii, chcemy zdobywać świat. Gdy szykuje się do spoczynku – my również zwalniamy. Jesienią, gdy dni stają się krótsze, bardziej ponure i chłodne, łatwo łapiemy infekcje i odnotowujemy widoczny spadek energii.
Tabletki
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Nie mamy właściwą dawkę witamin

Jeśli sami ustawiamy sobie swoją dietę, to może się okazać, iż nie zawsze dajemy własnemu organizmowi idealnie takiej ilości witamin jak powinniśmy. Wówczas może się pojawić niedobór, a wraz z nim różnego rodzaju niechciane choroby. Poza tym, od czasu do czasu na naszym ciele zjawiają się schorzenia, które mogą popsuć nasz wizerunek, na szczęście z nimi też możemy sobie poradzić za pomocą leków.
ugotowane na parze
Dziennikarz: Phil Gradwell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zdrowiej gotować?

Coraz bardziej modne i popularne staje się zdrowe odżywianie. Należy pamiętać o tym, aby jeść pięć posiłków dziennie, niemniej jednak w niezbyt dużych ilościach. Należy również pamiętać o tym, że podstawą zdrowego żywienia jest pierwszy posiłek w ciągu dnia - czyli śniadanie. Nasz organizm powinien otrzymać wystarczająco dużo energii, aby mógł pokonać trudy codziennego życia. Również codziennie powinniśmy wypijać około 2 litrów wody i to najlepiej tej niegazowanej. Nie zapominajmy także o tym, aby spożywać jak najwięcej owoców i warzyw. Od nich na pewno nie przybierzemy na wadze a dostarczymy naszemu organizmowi sporo zdrowych i potrzebnych witamin. Najlepiej jeść owoce i warzywa sezonowe. Oczywiście można te produkty zakupić w poza tym sezonem owocowo-warzywnym, ale te sezonowe są najbardziej wartościowe i najświeższe.
Dieta i sport na zdrowie
Dziennikarz: www.victualia.pl
Zaczerpnięte z: www.victualia.pl

Kilka słów o pielęgnacji

O tym jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja ciała a także utrzymanie dobrej kondycji wiedzą nie tylko Panie, ale i Panowie, coraz chętniej sięgają po kosmetyki pielęgnacyjne czy witaminy i odżywki. Jest to szczególnie ważne w czasach wzrostu cywilizacji, ery fast foodów, ciągłego niedoboru odpoczynku oraz nadmiaru pracy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.