Czas
nawilżenie
Dziennikarz: A2 Clinic
Zaczerpnięte z: http://a2stomatologia.pl/

Fryzjer powinien potrafić dopasować uczesanie do klientki

Każdy pragnie wyglądać wspaniale, bez względu na to, czy jest panią czy facetem. Dlatego szukamy miejsc, które pomogą nam zadbać o swoje ciało, tak byśmy mieli gwarancję, że na pewno będziemy przedstawiali się świetnie.


Fryzjer powinien potrafić dopasować uczesanie do klientki

Fryzjer może nam zaproponować przeróżnego typu ścięcia


Fryzjer powinien potrafić dopasować uczesanie do klientki

Kiedy chcemy mieć świadomość, że wspaniale się prezentujemy, to musimy posiadać fryzurę dobrze dobraną do wyglądu twarzy.
psychiatra
Dziennikarz: Life Mental Health
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie odszukać idealnego specjalistę psychiatrii?

Nikomu nie trzeba raczej nawet mówić o tym, że różnego rodzaju problemy natury psychologicznej mogą spotykać dosłownie każdego z nas. Jeszcze stosunkowo niedawno wiedza z tym związana była dość słabo rozpropagowana, przez co osoby które musiały na przykład korzystać z pomocy profesjonalnych lekarzy zajmujących się tą właśnie dziedziną były po prostu uważane za „nienormalne”, a sam ten temat był uważany za prawdziwe tabu.
Pizza
Dziennikarz: www.onaonaona.com
Zaczerpnięte z: www.onaonaona.com

Jak nie być głodnym u znajomych

Impreza...godzina 16:00, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy . Na 18 jesteśmy umówieni na "domówkę" ze znajomymi, zatem 2 godziny czasu wolnego dla nas.

Jeżeli jesteśmy facetem to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 min. od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego domu. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 minut, ale przynajmniej razy 4. Pierwszy etap - kąpiel może i depilacja, później suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.
masażysta
Dziennikarz: Ludovic ETIENNE
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W żadnym razie nie obawiamy się masażu!

Kiedy człowiek jest w zupełności obolały, no po prostu praktycznie wszystko go mocno boli, w sumie nie ma łatwego życia. A w końcu chociaż nie można założyć, że życie powinno być lekkie, to jednak musimy starać się to byśmy w żadnym przypadku nie cierpieli bez większego powodu. Bardzo często chroniczne bóle w sumie mogą sprawić, że najzwyczajniej utracimy życiową energię, która bądź co bądź jest potrzebna do życia.
Mural- dzewczyna z zasłoniętymi ustami
Dziennikarz: Garry Knight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wady mowy wywołują ogromny wpływ na człowieka- zobacz, w jaki sposób temu zapobiegać

Mogłoby się zdawać, iż jeśli ktoś od dzieciństwa posiada trudności z wypowiadaniem się, to jest do niej tak przyzwyczajony, iż właściwie nie zwraca na to uwagi. Niestety pozostali ludzie, a szczególnie maluchu potrafią być tu niesamowicie okrutne, więc często wyśmiewają nawet najdrobniejsze potknięcia. To wszystko może prowadzić do tego, że konkretna osoba jeszcze mocniej zagłębia się w swojej wadzie, a co okropniejsze jeszcze w dodatku rozpoczyna się wycofywać w siebie. I choć niby jesteśmy tolerancyjni, to jednak ciągle zwracamy zbyt dużą uwagę na osoby, które mają kłopot z jąkaniem się.
Ćwiczenia rehabilitacyjne
Dziennikarz: bwanderd
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak szybciej dojść do siebie po jakimś wypadku?

Wypadki są niemalże nieodłączną częścią życia. Czyli chociaż możemy zachować uwagę, to i tak nikt nie powiedział, iż uchronimy się przed wszelkiego rodzaju wypadkami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.