Sposób
Dziewczyna
Dziennikarz: Chris Photography~
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Jeśli odwiedzimy gabinet kosmetyczny, z pewnością będziemy mogli skorzystać z najróżniejszych usług pielęgnacyjnych

W czasie zimy nasza skóra jest narażona na przesuszenie, czy niedotlenienie, zwłaszcza, jeżeli unikamy przebywania na świeżym powietrzu.
nordic walking
Dziennikarz: Nordwalk
Zaczerpnięte z: Nordwalk

Renomowane przychodnie dentystyczne we Wrocławiu

Polska jest krajem, w którym teoretycznie nie jest trudno o darmową służbę medyczną, trzeba tylko mieć odpowiednie ubezpieczenie, z tytułu pracy albo statusu społecznego.
kobieta używająca pompy insulinowej
Dziennikarz: Peter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Codzienność z cukrzycą – czyli, czy należy bać się bycia zależnym od pompy?

Borykanie się z cukrzycą nie jest w żadnym wypadku wyrokiem, który skutecznie uniemożliwiać będzie możliwość do pełnego cieszenia się z życia. Faktem jest jednak, że na liczne poboczne aspekty przychodzi zwracać większą uwagę.
sprzęt sportowy w parku
Dziennikarz: Brisbane City Council
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem doprowadzić nasz organizm do zupełnej sprawności po kontuzji?

Ćwiczenie przez nas sportów jest na pewno znaczącą częścią naszego życia. W naszym zwykłym przekonaniu utwierdziło się mniemanie, że w zdrowym ciele skrywa się zdrowy duch, skutkiem tego też chcemy efektywnie polepszać nasze zdolności. Niemniej jednak zawodowe uprawianie sportu jest wyzwaniem niebywale trudnym i równocześnie wymagającym.
tabletka
Dziennikarz: Allan Ajifo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nasze życie zdominowane jest niepewnością o różne schorzenia. Całe szczęście na wiele z takich nieprzyjemnych doświadczeń jest odpowiedni lek

Nigdy nie możemy czuć się maksymalnie pewni, że będziemy zdrowi, że nie zagrażają nam żadne schorzenia. Niestety, to jest ta nasza ludzka kruchość, o której można powiedzieć, że jest nieprzewidywalna. Każdy z nas więc obawia się o stan swojego zdrowia, niektórzy mówią o tym głośno przy okazji każdego spotkania, inni w ogóle nie poruszają tego tematu, bojąc się o tym myśleć, jednak trudno całkowicie wyprzeć to ze swojego umysłu.
Strzykawka
Dziennikarz: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Argumenty za szczepieniem

Istnieją dziś rozpowszechnione oraz kontrowersyjne poglądy tyczące się szkodliwości szczepionek. Sporo z tego rodzaju przeświadczeń opartych jest na szemranych danych lekarskich bądź też na pojedynczych przypadkach zgonów. Często w rozmowach zwolennicy unikania szczepionek opowiadają o kompletnej nieskuteczności tej metody Zapominają przy tym, iż szczepionka nie jest prawie nigdy stuprocentowym gwarantem uniknięcia choroby.
psychiatra
Dziennikarz: Life Mental Health
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie odszukać idealnego specjalistę psychiatrii?

Nikomu nie trzeba raczej nawet mówić o tym, że różnego rodzaju problemy natury psychologicznej mogą spotykać dosłownie każdego z nas. Jeszcze stosunkowo niedawno wiedza z tym związana była dość słabo rozpropagowana, przez co osoby które musiały na przykład korzystać z pomocy profesjonalnych lekarzy zajmujących się tą właśnie dziedziną były po prostu uważane za „nienormalne”, a sam ten temat był uważany za prawdziwe tabu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.